Content

 

Najłatwiejsza aktualizacja i instalacja

Właśnie wydana została nowa wersja Easy Redmine 2018.1.1

Zdobądź najbardziej poszukiwane funkcje i wtyczki w jednej aktualizacji Redmine i przenieś swoje projekty Redmine na zupełnie nowy poziom.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJROZPOCZNIJ BEZPŁATNY OKRES PRÓBNY

 

 

Easy Redmine Mobile

Łatwa konfiguracja

Konfiguracja Redmine jest łatwa dzięki wstępnie zdefiniowanym rolom i menedżerskim panelom sterowania.

Private customizations

Dostosowywanie

Panele sterowania, zaawansowane ustawienia i szablony ułatwiają dostosowywanie.

Global Cloud

Szybkie i bezpieczne

Globalne rozwiązania chmurowe i serwerowe zapewniają najlepszą wydajność.

Easy Integration

Zintegrowane

Rozszerzone importy API, XML i XLSx oraz Zapier ułatwiają integrację.

 


 

 

Easy-Redmine-2018-ver-1-1 

 

 

 

 

Co nowego?

Nowe funkcje

  • Wideokonferencje Zoom dostępne za pomocą dwóch kliknięć (= osobisty wirtualny pokój spotkań, w którym możesz spotkać kogokolwiek)
  • Globalne ustawienia ról  - 15 wstępnie zdefiniowanych ról i paneli sterowania odpowiednich dla wszystkich firm
  • Strefa wprowadzania zintegrowana z aplikacją - pozwól użytkownikom łatwo dołączyć do zespołu
  • Lepsze tłumaczenia - oprócz oryginalnego angielskiego, możesz teraz używać Easy Redmine w języku niemieckim, francuskim, hiszpańskim, brazylijskim portugalskim i rosyjskim
  • Bezpłatny kalendarz - bez dodatkowej wtyczki
  • Nowa bezpłatna aplikacja mobilna na iOS i Android oraz udoskonalony mobilny design (dostęp do wszystkich funkcji w drodze)

Nowe wtyczki

 

Potęga Open Source

Easy Redmine wyrosło ze społeczności Redmine i przez ponad 10 lat było opracowywane do perfekcji przez oddany zespół inżynierów Easy Software. Naszym celem jest uczynienie z Easy Redmine najlepszego rozwiązania Open Source do zarządzania projektami.

 

O PRODUKCIE

 

 

Szczegółowa specyfikacja aktualizacji Easy Redmine 2018.1.1

Wideokonferencje dostępne za pomocą dwóch kliknięć

Wypróbuj naszą nową integrację Zoom dla łatwego prowadzenia wideokonferencji i audiokonferencji bezpośrednio ze środowiska użytkownika Easy Redmine. Twórz wideo lub audiokonferencje 1:1 lub grupowe za pośrednictwem kalendarza, okna czatu oraz zadań, kontaktów i zadań CRM. Jest to bardzo przydatne, gdy musisz porozmawiać ze swoimi współpracownikami na żywo, bez potrzeby otwierania oddzielnego komunikatora.

Artykuł o tej funkcji

Easy Redmine 2018 - Zoom 

Wizualizacja struktur organizacji

Struktura organizacyjna to forma hierarchii drzew, w której każdy użytkownik w organizacji, z wyjątkiem najwyższego, jest podporządkowany innemu, pojedynczemu użytkownikowi. Ten układ pomaga określić, w jaki sposób takie działania, jak przydzielanie zadań, koordynacja i nadzór są standardowo ukierunkowane na osiągnięcie celów organizacyjnych. Określa ona również, kto jest uprawniony do zatwierdzania wniosków urlopowych przesłanych przez użytkowników. Struktura organizacyjna to samodzielna wtyczka do Easy Redmine. Ponieważ nie jest uwzględniona w podstawowym zarządzaniu projektem, musi zostać zakupiona osobno w portalu klienta.

Artykuł o tej funkcji

Easy Redmine 2018 - Org structures visualization 

Wtyczka wymagań

Zarządzanie wymaganiami jest przydatne w zaawansowanych technologicznie projektach, w których wiele małych elementów i detali tworzy duży i imponujący produkt (jak np. samochód lub część maszynerii). Po prostu twórz artefakty, które reprezentują podstawowe atrybuty w strukturze drzewa wymagań. Zarządzanie wymaganiami to samodzielna wtyczka do Easy Redmine. Ponieważ nie jest uwzględniona w podstawowym zarządzaniu projektem, musi zostać zakupiona osobno w portalu klienta.

Artykuł o tej funkcji

Easy Redmine 2018 - Requirements plugin 

Globalne role wg typów użytkownika

W wersji Easy Redmine 2018 istnieje 15 wstępnie zdefiniowanych globalnych typów użytkowników (wkrótce będzie więcej). Każdy typ użytkownika ma gotowy do użycia panel sterowania z funkcjami zgodnymi z określonymi obowiązkami. Dla każdego typu użytkownika zdefiniowane są pełne uprawnienia i przepływ pracy. Uprawnienia i ustawienia przepływu pracy są podzielone na 4 poziomy (szef, zarządzanie, kierownictwo i zewnętrzny) i realizowane przez role i uprawnienia.

Dzięki temu wdrożenie Easy Redmine 2018 jest tak proste, jak ustawienie zaledwie 1 opcji dla każdego użytkownika - wybierz jego typ użytkownika.

Jednak zachowane są nieskończone możliwości każdej niestandardowej konfiguracji, jak również dostosowania panelu sterowania.

Easy Redmine 2018 – User types and Permissions

Wewnętrzne instrukcje

Przechodzenie przez środowisko użytkownika Easy Redmine jest teraz znacznie łatwiejsze i szybsze niż kiedykolwiek. Jest tak dzięki wbudowanym instrukcjom, które pokazują przydatne wskazówki bezpośrednio w aplikacji, sugerując kroki do wykonania i zapewniając wyjaśnienia poszczególnych funkcji. Wewnętrzne instrukcje można znaleźć pod przyciskiem „Strefa wprowadzania” na dole ekranu. Wypróbuj natychmiast w 30-dniowej wersji próbnej.

Easy Redmine 2018 - Inline manuals

Wtyczka biznesowych paneli sterowania

Jest to narzędzie do zarządzania informacjami, które jest używane globalnie do śledzenia wszystkich obserwowanych KPI, danych i innych kluczowych danych istotnych dla firmy, działu lub konkretnych projektów. Wszystkie istotne dane można znaleźć na jednej, dostosowywanej stronie. Dzięki wykorzystaniu wizualizacji danych za pomocą diagramów, wykresów, list i tabel, panele sterowania upraszczają złożone zestawy danych, aby zapewnić użytkownikom natychmiastową informację o aktualnej wydajności.

Artykuł o tej funkcji

Easy Redmine 2018 – Business dashboards 

Udoskonalone pliki językowe i wyliczenia

Pliki językowe i wyliczenia zostały znacznie ulepszone pod względem ogólnej jakości. Należą do nich: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, brazylijski portugalski i rosyjski.

                         

Easy Redmine 2018 - Improved localization

Bezpłatna natywna aplikacja mobilna - dostęp do wszystkich funkcji

Domyślnie, szablon Easy Redmine jest w pełni responsywny, a zatem łatwo można go używać w przeglądarkach mobilnych.

Ponadto, istnieją natywne aplikacje mobilne na Androida i Apple. Zapewniają one pełny komfort natywnych aplikacji mobilnych i umożliwiają ci dostęp do wszystkich funkcji, jak na laptopie.

Artykuł o tej funkcji

Easy Redmine 2018 - Free mobile app

Rozpocznij Bezpłatny Okres Próbny

Zaufany na całym świecie

Easy Redmine 2019 Free Trial

Full-featured, 30 Days, SSL protected, Daily Backups, In your Geo Location

or